Benzine

Goedkoopste tankstations voor Benzine bij Loon

Eenvoudig de actuele prijzen vergelijken van benzine bij de voordeligste tankstations. Hier kun je het goedkoopste benzine tanken in de buurt van Loon.

Prijs Adres Merk Plaats
€ 2.169 N33 Zuidzijde Km 109 Eldersloo Esso Eldersloo
€ 2.179 Woldweg 224 Kropswolde Tinq Kropswolde
€ 2.179 Havenstraat 12 Peize Fieten Olie Peize
€ 2.189 Kanaalweg 203b Bovensmilde AVIA Bovensmilde
€ 2.208 Hoofdweg 233 Bovensmilde Olijve Oliehandel Bovensmilde
€ 2.209 Grolloerstraat 46 Rolde Tango Rolde
€ 2.209 Balkengracht 4 Assen Tinq Assen
€ 2.219 Hoofdstraat 47A Hoogezand Tango Hoogezand
€ 2.219 Het Veld 2 Rolde Fieten Olie Rolde
€ 2.219 A. Kuypersingel 25 Hoogezand Tango Hoogezand
€ 2.229 Burgemeester Grollemanweg 8 Assen DCB Energy Assen
€ 2.229 Oelenboom 11 Gieten Gulf Gieten
€ 2.229 v Vlissingenstraat 43 Assen Tamoil Assen
€ 2.229 Zwartwatersweg 133 Assen Tinq Assen
€ 2.239 Zoom 22 Assen Shell Assen
€ 2.239 Dorpsstraat 1 Tynaarlo Tankstation Tynaarlo
€ 2.249 Kerkstraat 73 Hoogezand Shell Hoogezand
€ 2.259 Balkenweg 2 Assen BP Assen
€ 2.259 Groningerstraat 126 De Punt TotalEnergies De Punt
€ 2.269 Zeilmakerstraat 15 Assen Tango Assen
€ 2.269 Overcingellaan 9 Assen Tango Assen
€ 2.269 Industrieweg 30 Hoogezand Tamoil Hoogezand
€ 2.279 Hoofdstraat 12 Hooghalen AVIA Hooghalen
€ 2.289 Winkler Prinsstraat 26 Assen AVIA Assen
€ 2.289 Industrieweg 46a Assen Shell Assen
€ 2.299 Peelo 22A Assen TotalEnergies Assen
€ 2.299 Verlengde Stationsweg 28 Zuidlaren Shell Zuidlaren
€ 2.309 Oude Asserstraat 32 Vries AVIA Vries
€ 2.369 Anlooerweg 6 Annen Avia Annen
€ 2.509 Zeijerveen 2 Assen Tamoil Assen

Alle benzineprijzen worden dagelijks bijgewerkt met de meest recente informatie. De prijs is een indicatie en kan soms veranderd zijn.

Net getankt? Help mee en geef de actuele brandstofprijzen door. Je past deze aan door op de prijs te tikken/klikken.

Prijzen in het grijs zijn niet van vandaag (en dus mogelijk verouderd).

Neem altijd even een kijkje op prijzenindex.nl als u goedkoop wilt tanken in Drenthe.

Tip: Wist je dat je met de betaalpas van Plutus maandelijks (vrijwel) gratis kan tanken bij Shell tankstations? Je krijgt gratis 1 perk waar je Shell kan kiezen, als je voor 10 euro tankt krijg je voor 10 euro aan plutons als cashback. Als deze is vrijgegeven kan je jouw saldo weer omwisselen naar euro's en gebruiken om opnieuw mee te tanken (of bv. boodschappen te doen).

Tweets

Bron: Twitter

@VTMNIEUWS Ze zouden moeten inleveren op hun bonussen. Hebben ze nog niet genoeg fiscale voordelen en een riant loon.

@BraakBert Ik moet ruim 5 jaar extra werken dan mij ooit toegezegd is. En nu jassen ze mijn pensioen nog gauw even het EU casino in. Het is geen regeringsgeld maar uitgesteld loon. En dat door een regering die uitgekotst wordt. Bah, walgelijk. Achter de trekhaak ermee

@pieter_vkampen @franssnel1 Nee idioot hoog loon? Uitvreters

@JustSlacking Ik schreef na het eerste boek een brief aan Paul van Loon en heb de gesigneerde foto die ik als antwoord kreeg nog ergens in een verhuisdoos liggen, telt dat?

@LuytenCarina @RaoulHedebouw Ik doe mijn job graag, zit er niet mee om mijn uren te werken. Waar ik wel een probleem mee heb is dat de overheid mijn loon en elk extraatje voor de helft in beslag neemt om het dan uit te delen aan 1,3 miljoen werk onwillige mensen.

Nadat de politici uw loon bijna geconfisqueerd en kapot belast hebben gaan ze de overschot uw spaarcentjes nogmaals belasten en afpakken! Dit is toch gewoon misdadig en niet meer normaal, dit is politieke diefstal, dit is pure oplichting en machtsafwending

@SjoerdJan65 @NOS @NLRebellion Het woord #klimaatterroristen past toch veel beter bij die grote winstgevende vervuilende olieproducenten zoals #Shell, #BP, #Exxon #Aramco #Mobil #Total #ChevronTexaco?‼️

Zij weten al tientallen jaren dat de planeet gevaarlijk heet gaat worden🧐‼️

Achter de schermen bij de opening van de Dutch #tango week in @Gem_Amersfoort. Geweldige muziek en dans, en immaterieel erfgoed van Unesco

@destandaard Ook al gaat het bruto loon omhoog, het wordt toch tenietgedaan door de hoge belastingen en hoge prijzen van voeding, brandstof enz…Het is dus een nihil operatie 😐

@de_harma Deze mensen zijn brandstof voor stakeholders! Achter het gordijn van de wet persoonsgegevens lopen hele instanties binnen : psychologen,traumateams ,juristen, maatschappelijk werk, etc etc minimaal 10 jaar loon ..EU/UN /WEF stille subsidies ad private zorg 😏

Ze heeft recht op duizenden euro's aan achterstallig loon

We doen ons best zoveel mogelijk actuele informatie/prijzen te tonen. Mochten prijzen toch niet kloppen of informatie achterhaald zijn dan vernemen we dit graag. De informatie op de site is slechts een indicatie en er kunnen geen rechten aan ontleend worden. PrijzenIndex geeft geen financieel advies, als u financiële producten wilt afsluiten kunt u zelf informatie inwinnen bij een financieel adviseur.