LPG

Goedkoopste tankstations voor LPG bij Leuven

Eenvoudig de actuele prijzen vergelijken van lpg bij de voordeligste tankstations. Hier kun je het goedkoopste lpg tanken in de buurt van Leuven.

Prijs Adres Merk Plaats
€ 0.669 De Poort 6A Houten Esso Houten
€ 0.689 De Staart 1 Houten TotalEnergies Houten
€ 0.699 Europabaan 1 Woerden BP Woerden
€ 0.719 Prins Bernhardstraat 49 Vianen TotalEnergies Vianen
€ 0.725 Hollandbaan 4 Woerden TotalEnergies Woerden
€ 0.729 Europaweg 15 Oosterhout Nb TOTAL Oosterhout Nb
€ 0.739 Laageindse Stoep 5 Waalwijk TotalEnergies Waalwijk
€ 0.749 A12 Zuid Km 51 Harmelen BIJLEVELD Harmelen
€ 0.749 Europabaan 2 Woerden BP Woerden
€ 0.769 Zandzuigerstraat 100 `S Hertogenbosch ARGOS DE HAMBAKEN `S Hertogenbosch
€ 0.769 De Sluis 4 Dussen Shell Dussen
€ 0.779 Meerndijk 124 De Meern BP De Meern
€ 0.779 A2 Noord Km 67.9 Nieuwegein DE IJSSEL Nieuwegein
€ 0.789 Tilburgseweg 23A Sprang-Capelle Shell Sprang-Capelle
€ 0.789 Raadhuisstraat 11 Sprang-Capelle Argos Sprang-Capelle
€ 0.799 Parallelweg 4A Leerdam Argos Leerdam
€ 0.809 Weg der Verenigde Naties 10 IJsselstein Ut Shell IJsselstein Ut
€ 0.809 Wulverhorstbaan 1 Woerden Shell Woerden
€ 0.819 Heukelumseweg 10 Asperen Lukoil Asperen
€ 0.869 Provincialeweg 1 Schelluinen Lukoil Schelluinen
€ 0.919 Beemdweg 4C Hoogblokland Lukoil Hoogblokland
€ 0.959 Newtonweg 20 Gorinchem Lukoil Gorinchem

Alle lpgprijzen worden dagelijks bijgewerkt met de meest recente informatie. De prijs is een indicatie en kan soms veranderd zijn.

Net getankt? Help mee en geef de actuele brandstofprijzen door. Je past deze aan door op de prijs te tikken/klikken.

Prijzen in het grijs zijn niet van vandaag (en dus mogelijk verouderd).

Neem altijd even een kijkje op prijzenindex.nl als u goedkoop wilt tanken in Gelderland.

Tip: Wist je dat je met de betaalpas van Plutus maandelijks (vrijwel) gratis kan tanken bij Shell tankstations? Je krijgt gratis 1 perk waar je Shell kan kiezen, als je voor 10 euro tankt krijg je voor 10 euro aan plutons als cashback. Als deze is vrijgegeven kan je jouw saldo weer omwisselen naar euro's en gebruiken om opnieuw mee te tanken (of bv. boodschappen te doen).

Tweets

Bron: Twitter

Klaagtweet, 2 in 1 keer!

@nmbs belachelijk dat ik weer van Leuven naar Kortrijk moet in een mislukte metro. Daarvoor zijn de desiro’s niet bedoeld. 😠

@PanosBelgium als ik een broodje serrano-mozzarella koop zou ik ook graag de serrano hebben. 😠

Voila.

Dankjewel om langs te komen bij ons Team Blue Line Leuven tijdens Levensloop Leuven!
Er werd het voorbije weekend maar liefst 105.238,30 euro ingezameld t.v.v. @Stkstichting!
Tot op 18 en 19 mei 2024!

Vliegroute Leuven Rechtdoor moet afgeschaft worden. Lang leve onze luchthaven @BrusselsAirport , maar eerlijke spreiding dringend nodig.

De Commissie Mobiliteit @DeKamerBE bespreekt vandaag onze voorstellen. Mijn voorstel mag niet gekoppeld worden van paarsgroene partijen. Is…

Vliegroute Leuven Rechtdoor moet afgeschaft worden. Lang leve onze luchthaven @BrusselsAirport , maar eerlijke spreiding dringend nodig.

De Commissie Mobiliteit @DeKamerBE bespreekt vandaag onze voorstellen.

Bij dit bericht toch gemengde gevoelens. Het niet vermelden van de universiteiten is duidelijk unfair, maar tegelijk: waren het topvoetballers, hoe waren de reacties dan geweest? -> "Hoe topproffen UGent en KU Leuven het prestige van de Saudi’s opblinken"

Onbekenden plaatsen onverbloemde boodschap voor Reuzegom in de buurt van station Leuven

OOK IN LEUVEN. Lanoyes "Bij Jules & Alice" (1-3 juni) in 30CC/Wagehuys. Regie Elly Conings. Check:

Wie brengt me lunch in Leuven vandaag?

Samen met @PasteurDakar werkt #kuleuven aan het wegwerken van belangrijke hindernissen om de vaccinproductie in Afrika op te schalen tegen 2040 💉 Het project werd voorgesteld tijdens #BEMissionSEN

@_juanbenjumea Doet me denken aan het antifa-krapuul van Union dat in Leuven kwam keet schoppen, omdat ze niet mochten sjotten in hun eigen bouwvallig stadion.
Was jij daar trouwens niet bij?

Kijk het schilderijtje op de schouw...vreselijk kitscherig, maar voor mij eentje met jeugdsentiment.
Gevonden op een vintage marktje in Leuven 🥰 Blij mee 😊

@de_NVA @FranckenTheo @BertWollants gelieve dan uw lokale partijleden van Herent hier ook over in te lichten, zij waren voorstander van Leuven rechtdoor, hoewel een deel van hun gemeente er pal onder ligt :)

Kamerleden @FranckenTheo en @BertWollants dienen een resolutie in om de vliegroute 'Leuven Rechtdoor' zo snel mogelijk stop te zetten. Ze eisen een eerlijkere spreiding van de vlieghinder rond de luchthaven van Zaventem. 👇

Ik en mijn bestie in de h€mel 🤓 #grap #grapje #grappig #lachen #komedie #humor #comedian #haha #oeps #leuven #gent #antwerpen #belgianblogger #belgischeblogger #zondag #hemel #hel #bestie #jezus #uitlachen

Wanneer je de d0kter je een voorstel doet 🤓 #grap #grapje #grappig #lachen #komedie #humor #comedian #haha #oeps #leuven #gent #antwerpen #belgianblogger #belgischeblogger #zaterdag #voorstel #ziekenhuis

Tweede(!!!!!!!!!) dag van de blok en drie keer raden wat mijn buren in centrum Leuven aan het doen zijn? :) vERBOUWEN

"Hoe topproffen UGent en KU Leuven het prestige van de Saudi’s opblinken" RECTOR VDW RIK ZAL UIT ZIJN PIJP MOETEN KOMEN OF SPELEN ER ANDERE BELANGEN MEE?

@Dirk_Lauwers Akkoord alleen hier heerst bij sommige politici een anti auto beleid. Het moet een en en verhaal zijn qua bereikbaarheid en daar wringt het schoentje in dit land. Heel hard…. Het gaat niet om auto’s als vijand zien. Leuven, Gent bv zijn echt problematisch, de trein is dat ook.

@vrtnws En dan daarna nog de rector van Leuven beledigen....
Gatz heeft duidelijk serieuze problemen met zichzelf 🙄

Onbekenden verven "Fok Reuzegom" op dak naast station van Leuven

@GeertFranken Ik vermoed eerder een psychologisch probleem : keer naar uw dorp dateert van de Mars op Brussel en Waalse ratten rol uw matten dateert van Leuven Vlaams. Een kleine kortsluiting in Gatz zijn bovenkamer !

@peisenvree Kelner in De Domus (Leuven). Na 1 dag.

Na een shift van 12 uur zei de baas dat ik er nog 2 uur moest bijdoen.
Daarna moest ik een uur flesjes sorteren (zonder ervoor te worden betaald).
Dan moest ik nóg een uur wachten totdat ze mijn geld verrekende.

Dan heb ik ontslag genomen.

@vansteelandtx Het Lemmensinstituut in Leuven. Nog veel meer verhalen over, maar die zijn niet voor openbare publicatie vatbaar 😅

@KarinJiroflee @FranckenTheo @TimVandenput @khoutmeyers Niet liegen aub - Anciaux is de oorzaak van het intensief gebruik van baan 07; enkel Anciaux ! Met Leuven Rechtdoor vliegt men boven de lawaai corridor direkt tot de exit points !

@milanhits @PeetersAdrian knapste gast van Leuven en omstreken

@SjoerdJan65 @NOS @NLRebellion Het woord #klimaatterroristen past toch veel beter bij die grote winstgevende vervuilende olieproducenten zoals #Shell, #BP, #Exxon #Aramco #Mobil #Total #ChevronTexaco?‼️

Zij weten al tientallen jaren dat de planeet gevaarlijk heet gaat worden🧐‼️

Achter de schermen bij de opening van de Dutch #tango week in @Gem_Amersfoort. Geweldige muziek en dans, en immaterieel erfgoed van Unesco

@saabvrienden Ja, dat denk ik ook. Maar er zat serieus veel werk aan en ik was toen niet in de positie om daar veel geld aan te kunnen besteden. Ik moest een auto hebben die het deed en die paste bij veel kilometers maken. Het werd een V70 op LPG. Inmiddels met de vierde V70…

@alexvncuijk @fvd_lvc @dgmaasland @DennisGreijn @jorisgerritsen @Herman_Wissink @arenalokaal @DeMaasDriehoek @D66 @VVD Lokale Politiek Grave (LPG) diende schriftelijke vragen over de Merlet locatie Velp.

Het gevoel ‘nooit meer van het #AZCGrave af te komen’ door er een grote regionale school te zetten is wel wat nu gevoeld wordt.

@ericcingel 110 pk deze moter zit ook in de A klasse van Mercedes.
Op lpg is hij nog steeds super snel.

@BartNijman Zefs mijn escalade op lpg is schoner dan welke EV dan ook, en als de motor op is laat ik m reviseren en gaat ie weer 400.000 km mee, nog jarenlang goed voor ritjes Eindhoven - Olhão.

@HarrieVermeer @MinisterKenE Lijkt op diesel en LPG.

@SciteCito @attjekuiken Én aan de overheid , belastingen op energie en distributie , op groenten en fruit , op benzine, diesel en Lpg én op de auto’s . Over Graaiflatie gesproken !

@carladikfaber Het is liegen & bedriegen => #fossielesubsidies bestaan niet, het is verzinsel v/d milieubeweging. Alternatieve energie wordt namelijk gesubsidieerd. De commerciële verkoopprijs van benzine bestaat voor 63% uit verbruiksbelasting (BTW +/+ Accijnzen) & bij Diesel 52% & bij LPG 41%

@Geertjan_Oxe Koffie genoeg op vandaag, tijd voor LPG.

@Mark_Pecqueur Proof of the pudding is in the eating: zoals je recent zelf aangaf rij je nog LPG. Waarom?

We doen ons best zoveel mogelijk actuele informatie/prijzen te tonen. Mochten prijzen toch niet kloppen of informatie achterhaald zijn dan vernemen we dit graag. De informatie op de site is slechts een indicatie en er kunnen geen rechten aan ontleend worden. PrijzenIndex geeft geen financieel advies, als u financiële producten wilt afsluiten kunt u zelf informatie inwinnen bij een financieel adviseur.