de alles eter, de #ooievaar. Als er een paar zijn tot daar aan toe, maar als er een kolonie is, waar ze gelokt worden, dan gaat alles eraan van kikkerdril tot hazen en alles wat er tussen leeft. #boeren en #natuur
Eenvoudig de actuele prijzen vergelijken van benzine bij de voordeligste tankstations. Hier kun je het goedkoopste benzine tanken in de buurt van De Kolonie.
Prijs | Adres | Merk | Plaats |
---|
Alle benzineprijzen worden dagelijks bijgewerkt met de meest recente informatie. De prijs is een indicatie en kan soms veranderd zijn.
Net getankt? Help mee en geef de actuele brandstofprijzen door. Je past deze aan door op de prijs te tikken/klikken.
Prijzen in het grijs zijn niet van vandaag (en dus mogelijk verouderd).
Neem altijd even een kijkje op prijzenindex.nl als u goedkoop wilt tanken in Gelderland.
Tip: Wist je dat je met de betaalpas van Plutus maandelijks (vrijwel) gratis kan tanken bij Shell tankstations? Je krijgt gratis 1 perk waar je Shell kan kiezen, als je voor 10 euro tankt krijg je voor 10 euro aan plutons als cashback. Als deze is vrijgegeven kan je jouw saldo weer omwisselen naar euro's en gebruiken om opnieuw mee te tanken (of bv. boodschappen te doen).
de alles eter, de #ooievaar. Als er een paar zijn tot daar aan toe, maar als er een kolonie is, waar ze gelokt worden, dan gaat alles eraan van kikkerdril tot hazen en alles wat er tussen leeft. #boeren en #natuur
@AlleyMan4 @MinPres @ZelenskyyUa We zijn een kolonie van de USA en Rutte is onze stadhouder. Het zal wel bij zijn opdracht horen.
Ex @CIDI_nieuws medewerker, tot het Jodendom bekeerde judeo-fascist en illegale kolonist op de Westoever @koningsveld is uiteraard zeer verheugd dat de judeo-fascistische Israëlische regering een illegale Joodse kolonie die Israël zelf als illegaal beschouwt herkoloniseert
@Bouz41208697 Turkije was nooit een westerse kolonie, debiel.
Tenzij je per se terug wil keren naar het oude Griekenland. En 'je oogst wat je zaait' deze generatie heeft 0,0 verantwoordelijkheid in de zaken die jij benoemt.
Aandacht voor het wegblijven van de #GroteSterns
Vorig jaar is de kolonie bij de #Putten #HargerPettemerPolder getroffen door de #vogelgriep
#Natuurmonumenten
Het is weer druk in de lepelaar kolonie in Lelystad. Veel jonge vogels te zien maar nog meer verborgen in de dichte begroeiing. @OmroepFlevoland @vogelnieuws @VroegeVogels @Sovon @CamillaDreef @FOGOL @ArjanDwarshuis @WGLepelaar #lepelaar #lelystad
De kolonie(s) zeekoeten was ook echt indrukwekkend #FarneIslands
2) Ana vraagt hulp, haar wens is om de 10 vrouwtjes te steriliseren en de ellende daar te stoppen.
Een poes laten helpen kost 60 euro, er is 600 euro nodig om deze kolonie een halt toe te roepen.
1) 50% ACTIE - DE ACTIE DUURT NOG 2 DAGEN.
De wens van Ana ⭐ - help alstublieft 🆘
Een kolonie katten heeft zich gevormd in een veld in Sevilla, de vrouwtjes stoppen niet met bevallen, op dit moment zijn er al 15 kittens.
@CathyToremans Straks lekker naar de rommelmarkt op wortel kolonie❤
@eddy_terstall @InesvanBokhoven En ergens hopen die Amsterdammers dat ze uiteindelijk allemaal ook in zo'n moslim heilstaat als Turkije kunnen wonen. Ze fokken er hard aan om dat voor elkaar te krijgen. De 5e kolonie geleid door de lange arm van Erdo tot in het NL parlement. 🙈🙉🙊
@Michaeldcock Vlaanderen laat zich al meer dan 180 jaar braaf behandelen als een kolonie.
Wallonië bepaalt het beleid en steelt ons geld via belastingen, dat is de definitie van een kolonie. Congo werd vrijgelaten, nu is het onze beurt, met of zonder geweld.
@IngridPira1 Oei, gedaan dan met de uitgebreide lunchen in de Kolonie van Sint-Job? Of geldt dat enkel voor de anderen?
@hubertsmeets China heeft alle tijd, poetin niet, hij zit zwaar in de problemen. Siberië als kolonie van China? Naar wat ik weet duurt het toch minimaal 5 jaar voordat een pijplijn klaar zou zijn? Ik betwijfel of poetin dit als president nog meemaakt.
@alert_blijven De geldkraan staat in Vlaanderen,maar de Franstaligen bedienen ze. Zo gaat dat met een kolonie . Niet te begrijpen dat een minderheid er in slaagt de meerderheid al bijna 200 jaar te domineren.
.
@UVBOVEN1 @Mieke_MB @ThomasDermine Geen prioriteit voor de Franstaligen bedoelt hij. Trouwens,nog maar eens een staatshervorming brengt niets op. Vlaanderen moet als laatste kolonie in Europa eindelijk eens onafhankelijk worden.
@sphietje @vincentmolmans Nou voor het eerste is naar een kolonie op Mars werken een doel. Zoals de eerste maanlanding een doel was. Door het geld wat daar naar toe ging kregen we veel technische ontwikkelingen (zoals GPS, WIFI, psychologische- en biologische data). Dat tweede, tja 😛
Je snapt niets van recht. Met die redenering hadden vrouwen nog geen kiesrecht gehad, zwarten in de VS geen gelijke rechten met blanken, was India nog kolonie van Engeland geweest, had dit land vol kerncentrales gestaan en had blank Z-Afrika nog geregeerd. #DenHaag #RosaParks
In de gemengde kolonie Visdieven en Kokmeeuwen (gelukkig geen Vogelgriep) in de Zandpolder @landschapnh zaten vandaag zo'n 110 onvolwassen Dwergmeeuwen. Fraaie druktemakers, al geruime tijd opvallend grote groepen in de Noordkop.
Cesária Évora: de koningin van het Kaapverdiaanse levenslied is een grootheid in haar thuisland. Wie was zij en wat zegt de muziek over de voormalige Portugese kolonie Kaapverdië? 1 juni draait de docu ‘Intiem’. Muzikant en schrijver Jorge Lizardo vertelt, zondag 10u @NPORadio1
Archeologische stad Cyrene
Cyrene werd gesticht als een Griekse kolonie van Thera in een gebied waar de Carthaagse invloed doorslaggevend was.
@Zenith24 @MarianTjaden @Mercedes_Bouter Zelfs als de mieren kolonie een beetje op orde is, kan het nog best lang duren? Dit is alsof je een bigmac met een diameter van 0.5 km neerlegt, en dan kijkt hoe snel een volkswijk 'm heeft verorberd.
Alarm in de kolonie. Er zit een ekster op het dak.
Beetje inzoomen, de kolonie in beeld.
Einde van de balg #Schiermonnikoog
Hier hoor je de zeehonden kolonie van Borkum.
Ambras veroorzaken in de kolonie. Het proberen waard, @Hanne_Lemmens!
@na_di_ne Heb hier nu wel drie soorten in de tuin met ieder hun eigen plan. De ene soort vreet m'n gras op, een kolonie die binnen probeert te komen, rode mieren (maar die blijven doorgaans ondergronds) en dan nog een stam die een luizenboerderij is begonnen. Durf niet onder m'n grasmat>
@mereldev Nee serieus. Zit daar een kolonie in de buurt en als je geluk hebt zie je er af en toe een langs het water staan of overvliegen
Goedenavond de #geelkuifkaketoe bij ons in de #buurt heel de #kauwen kolonie in rep en roer waren #bang om hem te #verjagen wat ze wel met #roofvogel doen de #kaketoe vliegt gewoon weer naar zijn #baasje terug #vogelskijken 🙋♂️🙋🙋♀️
@johan_klos @maxx1958 Vlakbij de molens van Kinderdijk zit een kolonie purperreigers.
@boyd_vandijk Haha, ijdel en geëngageerd, een te vaak voorkomende combinatie. Ik was met Japin bezig om dit verhaal. Ik wist niet dat Nederland haar kolonie aan de goudkust tot ver in de 19de eeuw had.
@FWagenvoord Kijk wat de Russen in hun kolonie Transnitië hebben staan: een levensgrote tank tot meerdere glorie van het Russisch.
@Hanne_Lemmens Ik heb een groot deel van de mieren hier in huis kunnen counteren door een leeg flesje honing open te snijden waar ze een zoete maar plakkerige dood vonden.
Oké, ik wou gewoon de laatste honing en ik was het vergeten op te ruimen. Maar het heeft de kolonie wel uitgedund.
@Hanne_Lemmens Oké, gaat raar klinken, maar het wérkt: overal waar ze binnen komen (dus het treintje mieren efkes volgen) een dikke streep zout strooien. Ze vinden dat vreselijk en blijven weg. Zo zijn wij van een hele kolonie in de keuken geraakt. Was een tip van de poetsvrouw btw 🤷🏻♀️
@SjoerdJan65 @NOS @NLRebellion Het woord #klimaatterroristen past toch veel beter bij die grote winstgevende vervuilende olieproducenten zoals #Shell, #BP, #Exxon #Aramco #Mobil #Total #ChevronTexaco?‼️
Zij weten al tientallen jaren dat de planeet gevaarlijk heet gaat worden🧐‼️
Achter de schermen bij de opening van de Dutch #tango week in @Gem_Amersfoort. Geweldige muziek en dans, en immaterieel erfgoed van Unesco
Zeg je zakelijke afspraken maar af en koppel je Bimmer aan een oplaadpaal:
📷: © BMW
🚗: #BMW #BMW5serie #BMWi5 #Duitsland #Esegment #elektrisch #games #autonieuws #auto
Zo kan er nu al verduurzaamd worden zonder gelijk dure vrachtwagens te kopen:
📷: © Trailer Dynamics
🚗: #elektrisch #vrachtwagen #autonieuws #auto
Het klinkt als dikke pech, maar dat is het zeker niet:
📷: © AndrewKossack / Screenshot Twitter
🚗: #crash #Indy500 #autonieuws #auto
Indy 500 ontsnapt aan een drama: Band vliegt richting het publiek en belandt op een geparkeerde wagen (VIDEO)
#IndyCar #Indy500 #Drama #Crash #IndyCarCrash #Band #Wiel #Toeschouwers #Geparkeerd #Wagen #Auto
Zeg eens @TimCoronel nooit never niemals jamais iets positiefs over ototootjes e.d. schrijven!!! What the #Tesla is fuk!Met je' mijn eerste #Auto etc.' gekwatsch.Blokkeer mij nú!
"Zelfs met behulp van foto’s blijft de vloer van Red Bull F1-bolide moeilijk te kopiëren"
#RedBull #F1 #MonacoGP #RedBullF1 #Kopieren #F1bolide #RedBullF1team #Auto #Wagen #Kraan #Takelwagen #F1crash #SergioPerez
SVP geen bezuinigingen op het #OV; jaag de mensen niet de #auto in! @provgelderland
#Mazda 2 2005: koude start. Dit topic is net geplaatst op . Weet jij het antwoord? klik op de link en help mee!
#problemcar #auto #dtv
In tegenstelling tot nu was de #auto vroeger een zegen voor de binnenstad, zegt Peter Giesen. 'Grote steden lagen vol paardenpoep. Dus als het regende, werd het een grote erwtensoep...'
👇
In het 2de uur:
🕥 De eerste #file op 2de pinksterdag in 1955 is voor Peter Giesen en @Brantsen aanleiding voor een ode aan de #auto
🕚 Een #kasteel is prachtig maar het kost je ook veel geld, weet Antoinette van Dorssen
Nu:
📻 @NPORadio1 @KroNcrv
💻
De langverwachte regen valt eindelijk:
📷: © Red Bull Content Pool
🚗: #CharlesLeclerc #F12023 #LewisHamilton #MaxVerstappen #NyckdeVries #autonieuws #auto
Ford en Tesla sluiten alliantie over laadstations. #FD #Auto
Hebben jullie in één van deze gereden? En hebben jullie mooie verhalen?
#retro #auto
We doen ons best zoveel mogelijk actuele informatie/prijzen te tonen. Mochten prijzen toch niet kloppen of informatie achterhaald zijn dan vernemen we dit graag. De informatie op de site is slechts een indicatie en er kunnen geen rechten aan ontleend worden. PrijzenIndex geeft geen financieel advies, als u financiële producten wilt afsluiten kunt u zelf informatie inwinnen bij een financieel adviseur.