@AglaiaBouma @JanWieringa @schilthuizen Ik kan hem natuurlijk ook even onder de binoc gooien
Eenvoudig de actuele prijzen vergelijken van lpg bij de voordeligste tankstations. Hier kun je het goedkoopste lpg tanken in de buurt van De Hem.
Prijs | Adres | Merk | Plaats |
---|
Alle lpgprijzen worden dagelijks bijgewerkt met de meest recente informatie. De prijs is een indicatie en kan soms veranderd zijn.
Net getankt? Help mee en geef de actuele brandstofprijzen door. Je past deze aan door op de prijs te tikken/klikken.
Prijzen in het grijs zijn niet van vandaag (en dus mogelijk verouderd).
Neem altijd even een kijkje op prijzenindex.nl als u goedkoop wilt tanken in Zuid-Holland.
Tip: Wist je dat je met de betaalpas van Plutus maandelijks (vrijwel) gratis kan tanken bij Shell tankstations? Je krijgt gratis 1 perk waar je Shell kan kiezen, als je voor 10 euro tankt krijg je voor 10 euro aan plutons als cashback. Als deze is vrijgegeven kan je jouw saldo weer omwisselen naar euro's en gebruiken om opnieuw mee te tanken (of bv. boodschappen te doen).
@AglaiaBouma @JanWieringa @schilthuizen Ik kan hem natuurlijk ook even onder de binoc gooien
Hij geldt als de joker voor de play-offs: Bas Dost. Collega @LentinGoodijk sprak hem over zijn toekomst 👇
@john_bumblebee @chrisklomp Chris is net zo'n idioot als SS en nog wat anderen. Ik kan er de humor totaal niet van inzien. Gelukkig heb ik hem geblokkeerd, want bij sommige figuren krijg ik bepaalde neigingen. Ik neem mezelf daarom in bescherming.
@denbokkerijder @MarkCavendish @giroditalia Wat een groot kampioen. Zelden gezien hoezeer zijn collega's hem deze overwinning gunden . Het zegt veel over 'de mens' Cavendish
@LuytenCarina @WouterHoutekamr @bommawoef @ElsAmpe Carina, heb wat clementie voor deze man. De kinderlijkheid van zijn tweets doet vrezen dat Wouter (al denkt men spontaan dat men hem meestal als Wouterke aanspreekt) het wat ‘moeilijk’ heeft. SOS Gravensteen is ondertussen misschien SOS Wouter geworden..
@HulyaElmas1 De NL'se Turken gunnen hun medeTurken in TR nogal wat zeg! Maar ja, ze krijgen in de vakantie natuurlijk heel veel lira's voor hun Euro's.. misschien dat ze daarom op hem stemden?
@maanspook @DonArturito Over de 2 meter , kwam hem regelmatig in een hotel tegen in achterhoek .
Ben zelf 193 en moest echt omhoog kijken
@necmedia2 @GoodKarma36 ik heb bij hem altijd het idee gehad dat het er wel in zat maar gewoon om een of andere manier niet uit kwam. Niet lekker begonnen, misschien paste hij gewoon niet bij de tactiek of viel ie niet lekker in nederland
@HarmZeinstra Is eigenlijk te goed voor Utrecht maar hoop echt dat ze hem nog een seizoen kunnen behouden (ondanks de ontwikkeling van de Keijzer , zou hem dus voor de ontwikkeling een jaartje verhuren aan top kkd/ onderkant eredivisie )
Hij is al sinds veel langer Pro-Rusland. Grappig, een heuse ras-communist in ons midden.
Dat het de Russen in al die jaren nog steeds niet is gelukt een volledig werkende #T14 #Armata te produceren (laat staan dat ze nu T14's produceren), ontgaat hem dan weer eventjes.
@AnneMarieke111 @maandans Ik heb de foto opgeslagen, ga hem ook een keer maken 😀
@StuimigWeertje @_Maarten_ Een vriend van me toen nog op de jongerencamping bij de eerste groep meisjes die hij daar tegen kwam:
- 'Waar komen jullie vandaan?'
* 'Uit Utrecht'
- 'Ow dan kennen jullie vast Kutschurft!'
Maar dat was dus niet zo helaas voor hem.
@Jeron_in_Spain @ELomaker Had ik ook; welcome to the club.
Blokkeer hem de tyfus.
Ik stel voor dat we een purge qua blokkeren gaan doen. Alle linksie foute kutlui op block.
Paniek zal volgen.
@AJKole1 Modellen misbruiken als het zo uitkomt. Afkraken als het zo uit komt.
Hebben we het echt over dezelfde de Groot? Neem van hem niks aan. Die kwam zelf uit de massagabriekasoverontreinigende koeienmelk wereld.
Pas na lidmaatschap WEF beweerd ie anders...
@Nynke_was_here Of de plek? Misschien ga ik hem eens voor zetten.
@mezekees @MarcelTazelaar Dit zijn dus altijd de eigenschappen van iemand die niet zo goed kan voetballen. Alvarez is juist een werker, als je hem daarom gaat roemen dan staat dat gelijk aan dat je barman roemt wanner hij een 🍺 tapt.
@stanycrets Naar schijnt noemen ze hem in Brussel of beter gezegd in het hell holle, Sven de Turkentrekker, maar niet verder vertellen he!
Dit wordt echt lachen. Als @patricksavalle hem ook blockt (zoals hij doet met alles wat hem in zijn blootje zet), dan moeten we echt een serieuze follow-the-money trace op deze vent gaan zetten… De oorlog is triest, maar dit is wel vermakelijke bijzaak zeg!
@AlblasLucas also kmoest tijdens het eerste half uurtje huilen omdat de scènes me te veel aan [hem] deden denken 😭
@michaelwicca2 @aylapol Nou... Als hij op mijn auto stond te dansen mag de ggz pas wanneer ik klaar ben met hem..
@SjoerdJan65 @NOS @NLRebellion Het woord #klimaatterroristen past toch veel beter bij die grote winstgevende vervuilende olieproducenten zoals #Shell, #BP, #Exxon #Aramco #Mobil #Total #ChevronTexaco?‼️
Zij weten al tientallen jaren dat de planeet gevaarlijk heet gaat worden🧐‼️
Achter de schermen bij de opening van de Dutch #tango week in @Gem_Amersfoort. Geweldige muziek en dans, en immaterieel erfgoed van Unesco
Volvo PV444 Kattenrug LPG Oldtimer
€ 8.950,00
@sobansk22225268 ik moet helemaal niet picknicken aan het laadpaaltje.
Ik plug de wagen in zodra ik hem parkeer en kan andere dingen doen.
EV laden kost mij veel minder tijd dat vroeger altijd naar het tankstation te rijden om daar te wachten dat de tank van de diesel vol geladen is.
@POL_Noordwijk Volkswagen P-426-RF rijdt even tegen het verkeer in op De N206 om bij Formule 2 € 0,05 goedkoper te tanken. We hebben hem erop aangesproken hij zag het probleem niet Dubbel doorgetrokken streep was waarschijnlijk niet voor hem bedoeld
@BartTerBraak @SlavicaEska @PoisonDeathShot @VincentCrypt46 Bart kom nou niet praten over iets waar je geen kaas van gegeten heb.
Een motor loopt op explosies ja,hho daarintegen is veel explosiever dan benzine of zelfs LPG.
Dus opslaan is relatief "gevaarlijk"
@RienNavelpluis @trouw Niks verplicht, dus dat heb jezelf in de hand. Wil je een auto kopen, koop je hem. Wil je hem leasen, lease je hem. Je kan je overal druk om maken, je kan het ook niet doen. Wij leasen een auto, omdat het kan! Alles, behalve brandstof, wordt betaald. Prima toch? Leef!
@KVoorspools Een discussie als EV-voorstander win je altijd want als ik zeg dat een tweedehands Dacia op LPG goedkoper is bij aankoop én in gebruik dan zeg je gewoon dat je het doet voor het klimaat. 🤡
@_marcklaver Netjes! Veel mensen met een EV komen nooit bij een snellader of tankstation. De auto is bijna altijd vol doordat ze hem thuis opladen en niet veel km’s rijden. Alleen op vakanties moet er ineens flink geladen worden.
@raymonddagelet @BM_Visser Lpg was wel schoner dan benzine of diesel. Toch werd het zwaarder belast. Logica is vaak lastig te vinden in die tarieven.
@WillemHazenberg @BM_Visser Er is nog geen tarief voor elektrisch zoals dat er wel voor benzine, diesel, lpg is. Het wordt wel eens een keer tijd dat dat duidelijk wordt.
@thijsvandertuin @BM_Visser Dat hoeft helemaal niet zo moeilijk te zijn: er zijn tenslotte ook verschillende tarieven voor auto's op benzine, diesel en lpg. Daar kan makkelijk een elektrische categorie bij.
Zo eindelijk aan de thee.
Viste geweest bij me vader, winkel voor ons zelf ,thuis gegeten ,boodschapjegedaan voor me vader,tanken ,kring loop,winkel voor limonade ,karwei tuingrond gekocht voor me vader,6 zaken ,4 voor hem 2 voor ons . Weg gebracht en nu thuis ,zo eten en dan 👇🏻
@Arjans_tweets @Schiphol ~4 miljard. Jeetjemineetje...
Valt is het niets bij wat we jaarlijks tanken voor wegverkeer. 3,7 miljard kg benzine, 5,78 miljard kg diesel en nog een beetje LPG.
Een oude bekende uit de familie, nu te koop🇸🇪🚗. Inmiddels weer ruim 2 ton verder 🙃✌🏻 #volvomoment
Brandstofomzet in Nederland (in liters) tot en met februari 2023: flinke stijging met +13,6% #olie #benzine #diesel #LPG #brandstof
De tankprijzen voor morgen: #Benzine € 1,952 (+0,2 ct), #Diesel € 1,642 (+0,2 ct), #LPG € 0,999 (ongewijzigd). #besparen #advies
De tankprijzen voor morgen: #Benzine € 1,950 (+0,2 ct), #Diesel € 1,640 (+0,2 ct), #LPG € 0,999 (ongewijzigd). #besparen #advies
Aatse din Aane-wala he. Kaha he aatse din . LPG 1150.00 ho goi.
@ArrowUpside @Bex_Stijn @delijn @Zu_Demir @LydiaPeeters @groen Schitterend! Lpg bussen... 😂
De tankprijzen voor morgen: #Benzine € 1,946 (+0,4 ct), #Diesel € 1,637 (+0,2 ct), #LPG € 0,999 (ongewijzigd). #besparen #advies
@Mowikan Dit moet straks mijn daily driver worden maar dat hangt wel af van deze keuring. Is import uit België; al op LPG.
Nieuws: Automobilist aangehouden na eenzijdig ongeval auto over de kop A28 bij Hattem: LPG tank lekt na ongeval - (foto's & video)
3) Amerikaanse pickups hebben (bijna) allemaal benzine of lpg motoren, dit in tegenstelling tot bussen, die voornamelijk dieselmotoren hebben. Er zijn meerdere verschillende milieuzones in Nederland, maar die hebben alleen betrekking op diesel voertuigen.
👇🏻
De tankprijzen voor morgen: #Benzine € 1,942 (ongewijzigd), #Diesel € 1,634 (+0,4 ct), #LPG € 0,999 (ongewijzigd). #besparen #advies
Update : mijn man stopt aan tankstation. Komt man naar hem en zegt dat ons wieldeksel bij hem op de werf lag. Zijn rare overbuur ging het terugbrengen naar ons.
Jan vertelt met wat die afkwam. Werfman valt bijna om van verbazing.
Enfin, case closed 😂
Fraudetruck dus 🤦♀️
We doen ons best zoveel mogelijk actuele informatie/prijzen te tonen. Mochten prijzen toch niet kloppen of informatie achterhaald zijn dan vernemen we dit graag. De informatie op de site is slechts een indicatie en er kunnen geen rechten aan ontleend worden. PrijzenIndex geeft geen financieel advies, als u financiële producten wilt afsluiten kunt u zelf informatie inwinnen bij een financieel adviseur.