Diesel

Goedkoopste tankstations voor Diesel bij Hendrik-Ido-Ambacht

Eenvoudig de actuele prijzen vergelijken van diesel bij de voordeligste tankstations. Hier kun je het goedkoopste diesel tanken in de buurt van Hendrik-Ido-Ambacht.

Prijs Adres Merk Plaats
€ 2.299 Boezembocht 45 Rotterdam TAMOIL ENERGY KRALINGEN Rotterdam
€ 2.328 Sigrid Undsetweg 2 Rotterdam Tamoil Rotterdam
€ 2.329 Bosch 58 Papendrecht Esso Papendrecht
€ 2.329 Hordijk 242 Rotterdam Tankstation Rotterdam
€ 2.339 Ringdijk 16a Zwijndrecht LUKOIL Zwijndrecht
€ 2.339 De Zwingel 10 Drimmelen Berkman Drimmelen
€ 2.339 Plantsoen 32 Drimmelen TotalEnergies Drimmelen
€ 2.347 Marisstraat 1 Sliedrecht LUKOIL Sliedrecht
€ 2.349 Zevenkampse Ring 551 Rotterdam Shell Rotterdam
€ 2.349 Abram v Rijckevorselweg 8 Capelle Aan Den Ijssel Tango Capelle Aan Den Ijssel
€ 2.349 Langeweg 246 Zwijndrecht Shell Zwijndrecht
€ 2.349 S106 | Stadionweg 48 Rotterdam Shell Stationweg | Rotterdam Rotterdam
€ 2.349 Fruitenierstraat 19-20 Zwijndrecht LUKOIL Zwijndrecht
€ 2.349 Abr. v. Rijckevorselweg 7 Capelle Aan Den Ijssel Tango Capelle Aan Den Ijssel
€ 2.349 Adriaan Volkerlaan 8 Rotterdam Esso Rotterdam
€ 2.349 Veerweg 152 Papendrecht Shell Papendrecht
€ 2.349 Scheepmakerstraat 3 Zwijndrecht LUKOIL Zwijndrecht
€ 2.349 `s Gravenweg 32-34 Nieuwerkerk Ad Ijssel NELEMAN TANKSERVICE Nieuwerkerk Ad Ijssel
€ 2.349 Karel Doormanweg 5 Dordrecht Shell Dordrecht
€ 2.349 Reeweg Oost 247 Dordrecht Shell Dordrecht
€ 2.349 Burgemeester de Zeeuwstraat 3 Ridderkerk Shell Ridderkerk
€ 2.349 Dierensteinweg 13 Barendrecht Shell Barendrecht
€ 2.349 Jacques Dutilhweg 851 Rotterdam Texaco Rotterdam
€ 2.349 Huniadijk 2 Rotterdam TotalEnergies Rotterdam
€ 2.357 Deltalaan 217 Sliedrecht LUKOIL Sliedrecht
€ 2.359 Molenlaan 330 Rotterdam Esso Rotterdam
€ 2.359 Schermerhoek 523 Capelle A/D Ijsel LUKOIL Capelle A/D Ijsel
€ 2.359 Beneluxlaan 50 Zwijndrecht AVIA Zwijndrecht
€ 2.359 Schermerhoek 523 Capelle Ad Ijssel LUKOIL CAPELLE AD IJSSEL Capelle Ad Ijssel
€ 2.369 Bosdreef 13 Rotterdam Tango Rotterdam

Alle dieselprijzen worden dagelijks bijgewerkt met de meest recente informatie. De prijs is een indicatie en kan soms veranderd zijn.

Net getankt? Help mee en geef de actuele brandstofprijzen door. Je past deze aan door op de prijs te tikken/klikken.

Prijzen in het grijs zijn niet van vandaag (en dus mogelijk verouderd).

Neem altijd even een kijkje op prijzenindex.nl als u goedkoop wilt tanken in Zuid-Holland.

Tip: Wist je dat je met de betaalpas van Plutus maandelijks (vrijwel) gratis kan tanken bij Shell tankstations? Je krijgt gratis 1 perk waar je Shell kan kiezen, als je voor 10 euro tankt krijg je voor 10 euro aan plutons als cashback. Als deze is vrijgegeven kan je jouw saldo weer omwisselen naar euro's en gebruiken om opnieuw mee te tanken (of bv. boodschappen te doen).

Tweets

Bron: Twitter

⏹️ 90. EINDE. Er komt geen winnaar in Hendrik-Ido-Ambacht. Ondanks een fel aandringend Groene Ster wordt er niet gescoord in Zuid-Holland. Groene Ster sluit de eerste competitiehelft af met een 0-0 gelijkspel bij ASWH. #aswgro #derdedivisie

🟢 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛𝗗𝗔𝗬 ⚪️

⚔️ @vv_ASWH 🆚 Groene Ster
📍 Hendrik-Ido-Ambacht, 15.00 uur
🗒️ Speeldag #17 @Derde_Div B

#aswgro | #derdedivisie

Nieuws: Meisje (14) beroofd van fatbike in Hendrik-Ido-Ambacht -

De 19-jarige Stef uit Hendrik-Ido-Ambacht is al de beste van Nederland, maar hoopt nu ook de wereldtitel te bemachtigen.

@RTV_Rijnmond Rip Jerryson, je had Hendrik-Ido-Ambacht fantastisch gevonden

Van oma’s Gameboy naar het wereldtoneel: Stef (19) naar WK Tetris in Dubai (Video)

14-jarig meisje in  Hendrik-Ido-Ambacht onder bedreiging van vuurwapen beroofd van fatbike👇🏻

Het slachtoffer is een meisje van 14 jaar oud uit #HendrikIdoAmbacht. De politie heeft een 16-jarige jongen uit #Ridderkerk aangehouden op de gestolen fatbike. Het vuurwapen is nog niet aangetroffen en we zijn nog op zoek naar een tweede verdachte:

@hendrinadegraaf Een dag later lukt meestal, maar wij zijn nog bij onze huisarts in de buurgemeente waar we eerder woonden, Zwijndrecht. Nu we 2 jaar geleden binnen Hendrik-Ido-Ambacht (waar huisartsen een schaars goed zijn) verhuisd zijn, wonen we heel dichtbij deze arts, is dus geen probleem.

@SjoerdJan65 @NOS @NLRebellion Het woord #klimaatterroristen past toch veel beter bij die grote winstgevende vervuilende olieproducenten zoals #Shell, #BP, #Exxon #Aramco #Mobil #Total #ChevronTexaco?‼️

Zij weten al tientallen jaren dat de planeet gevaarlijk heet gaat worden🧐‼️

Achter de schermen bij de opening van de Dutch #tango week in @Gem_Amersfoort. Geweldige muziek en dans, en immaterieel erfgoed van Unesco

Zeg je zakelijke afspraken maar af en koppel je Bimmer aan een oplaadpaal:
📷: © BMW
🚗: #BMW #BMW5serie #BMWi5 #Duitsland #Esegment #elektrisch #games #autonieuws #auto

Zo kan er nu al verduurzaamd worden zonder gelijk dure vrachtwagens te kopen:
📷: © Trailer Dynamics
🚗: #elektrisch #vrachtwagen #autonieuws #auto

Het klinkt als dikke pech, maar dat is het zeker niet:
📷: © AndrewKossack / Screenshot Twitter
🚗: #crash #Indy500 #autonieuws #auto

Indy 500 ontsnapt aan een drama: Band vliegt richting het publiek en belandt op een geparkeerde wagen (VIDEO)
#IndyCar #Indy500 #Drama #Crash #IndyCarCrash #Band #Wiel #Toeschouwers #Geparkeerd #Wagen #Auto

Zeg eens @TimCoronel nooit never niemals jamais iets positiefs over ototootjes e.d. schrijven!!! What the #Tesla is fuk!Met je' mijn eerste #Auto etc.' gekwatsch.Blokkeer mij nú!

"Zelfs met behulp van foto’s blijft de vloer van Red Bull F1-bolide moeilijk te kopiëren"
#RedBull #F1 #MonacoGP #RedBullF1 #Kopieren #F1bolide #RedBullF1team #Auto #Wagen #Kraan #Takelwagen #F1crash #SergioPerez

SVP geen bezuinigingen op het #OV; jaag de mensen niet de #auto in! @provgelderland

#Mazda 2 2005: koude start. Dit topic is net geplaatst op . Weet jij het antwoord? klik op de link en help mee!



#problemcar #auto #dtv

In tegenstelling tot nu was de #auto vroeger een zegen voor de binnenstad, zegt Peter Giesen. 'Grote steden lagen vol paardenpoep. Dus als het regende, werd het een grote erwtensoep...'

👇

In het 2de uur:

🕥 De eerste #file op 2de pinksterdag in 1955 is voor Peter Giesen en @Brantsen aanleiding voor een ode aan de #auto

🕚 Een #kasteel is prachtig maar het kost je ook veel geld, weet Antoinette van Dorssen

Nu:
📻 @NPORadio1 @KroNcrv
💻

De langverwachte regen valt eindelijk:
📷: © Red Bull Content Pool
🚗: #CharlesLeclerc #F12023 #LewisHamilton #MaxVerstappen #NyckdeVries #autonieuws #auto

Ford en Tesla sluiten alliantie over laadstations. #FD #Auto

Hebben jullie in één van deze gereden? En hebben jullie mooie verhalen?

#retro #auto

We doen ons best zoveel mogelijk actuele informatie/prijzen te tonen. Mochten prijzen toch niet kloppen of informatie achterhaald zijn dan vernemen we dit graag. De informatie op de site is slechts een indicatie en er kunnen geen rechten aan ontleend worden. PrijzenIndex geeft geen financieel advies, als u financiële producten wilt afsluiten kunt u zelf informatie inwinnen bij een financieel adviseur.