LPG

Goedkoopste tankstations voor LPG bij Assendorp

Eenvoudig de actuele prijzen vergelijken van lpg bij de voordeligste tankstations. Hier kun je het goedkoopste lpg tanken in de buurt van Assendorp.

Prijs Adres Merk Plaats
€ 0.704 Setheweg 2 Meppel Joontjes Meppel
€ 0.705 Werkhorst 60 Meppel TotalEnergies Meppel
€ 0.739 N50 Zuid Km 242.8 Zalk ESSO ZALKERBROEK Zalk
€ 0.740 Zwolseweg 50 's-Heerenbroek Fieten Olie 's-Heerenbroek
€ 0.749 A50 Oost Km 227 Heerde KOLTHOORN Heerde
€ 0.749 Boerendanserdijk 57 Zwolle BP Zwolle
€ 0.769 Paasvuurweg 9-16 Epe BP Epe
€ 0.769 Hoofdstraat 204 Epe Gulf Epe
€ 0.780 Weerdhuisweg 11 Lemelerveld Fieten Olie Lemelerveld
€ 0.789 Spanjaardsdijk 7 Heeten Snel Tank Heeten
€ 0.799 Installatieweg 7 Kampen Esso Kampen
€ 0.819 Rijksweg A28 WZ 1 Wezep Esso Wezep
€ 0.819 Rijksweg A28 2 Wezep BP Wezep
€ 0.829 Oldeneelallee 99 Zwolle Esso Zwolle
€ 0.849 Molenweg 1b Heerde LUKOIL Heerde
€ 0.869 Achthoevenweg 2A Staphorst TotalEnergies Staphorst
€ 1.050 Eperweg 18 Oene Fieten Olie Oene
€ 1.050 De Netelhorst 2 Hattem Fieten Olie Hattem
€ 1.050 Wethouder Kuijersstraat 2 Staphorst Fieten Olie Staphorst
€ 1.050 industrieweg 3 Rogat Fieten Olie Rogat
€ 1.050 Middendijk 45 Nijbroek Fieten Olie Nijbroek
€ 1.050 Schaarweg 1 Vollenhove Fieten Olie Vollenhove
€ 1.050 Westeinde 92 Nieuwleusen Fieten Olie Nieuwleusen
€ 1.069 IJsselallee 1 Zwolle BP Zwolle
€ 1.069 Weidelaan 2A Raalte Esso Raalte
€ 1.069 Rijksweg A28 1006 Zwolle Shell Haerst (A28 wz) Zwolle

Alle lpgprijzen worden dagelijks bijgewerkt met de meest recente informatie. De prijs is een indicatie en kan soms veranderd zijn.

Net getankt? Help mee en geef de actuele brandstofprijzen door. Je past deze aan door op de prijs te tikken/klikken.

Prijzen in het grijs zijn niet van vandaag (en dus mogelijk verouderd).

Neem altijd even een kijkje op prijzenindex.nl als u goedkoop wilt tanken in Overijssel.

Tip: Wist je dat je met de betaalpas van Plutus maandelijks (vrijwel) gratis kan tanken bij Shell tankstations? Je krijgt gratis 1 perk waar je Shell kan kiezen, als je voor 10 euro tankt krijg je voor 10 euro aan plutons als cashback. Als deze is vrijgegeven kan je jouw saldo weer omwisselen naar euro's en gebruiken om opnieuw mee te tanken (of bv. boodschappen te doen).

Tweets

Bron: Twitter

@SjoerdJan65 @NOS @NLRebellion Het woord #klimaatterroristen past toch veel beter bij die grote winstgevende vervuilende olieproducenten zoals #Shell, #BP, #Exxon #Aramco #Mobil #Total #ChevronTexaco?‼️

Zij weten al tientallen jaren dat de planeet gevaarlijk heet gaat worden🧐‼️

Achter de schermen bij de opening van de Dutch #tango week in @Gem_Amersfoort. Geweldige muziek en dans, en immaterieel erfgoed van Unesco

Complete klimaatonzin maakt rijden onbetaalbaar en bedrijven kunnen niet meer aangesloten worden op het net. Stijgende stroomprijs nekt e-wagens, chemische industrie trekt weg uit Europa, alles wat we maken heeft energie nodig, dus alle prijzen stijgen.

Het fabeltje van goedkopere electruciteit ...

Stijgende stroomprijs nekt e-wagens: hoeveel kost rijden op benzine, LPG of elektriciteit écht?

VLGCs 👀👀

- BLPG: 6764 (+363)

$LPG $BWLP

Accijns op auto brandstof stijgt per 1 jan. 2026.

Accijns liter benzine stijgt 5,5 cent. Je betaalt dan afgerond € 0,84. ( € 8,40 accijns per 10 liter benzine. )

De accijns op diesel, met 3,6 cent per liter. 

Accijns op LPG stijgt met 1,3 cent. 

@nosnieuws
@RTLnieuws

@NJHoekman @Belastingdienst De MRB voor campers gaat op 1 jan 100% omhoog.
Straks € 220 pm.
Belgen en Spanjaarden kunnen zich dat niet eens voorstellen!
De MRB voor paarden trucks gaat nóg verder stijgen.
Autobussen op lpg of aardgas gaan ook MRB betalen.
De oldtimerregeling wordt strenger.

#melkkoe

@Rob_Roos @KritischePatri Wat dan als de Russen de lpg schepen aanvallen?

@vester71 Volkswagen Passat. Hij lekte LPG en het stuur bleef haken toen ik ‘m ophaalde. Had een nieuwe APK etc.

Ik wilde mijn geld terug en mijn perfecte Golf GTI die ik had ingeruild. Deden ze niet. Dus ik koop nooit meer iets uit de VAG-stal.

@vester71 Mn eerste een VW-bus T3, 1.6 op lpg, ex-leger. Bus was eigenlijk prima, maar veel gedonder gehad met de lpg-instalatie.

@wijvangisteren Ja, in Nederland is de accijnsverhoging op brandstof per 1 januari 2026 goedgekeurd door de Tweede Kamer. Benzine stijgt met 5,5 cent per liter, diesel met 3,6 cent en LPG met 1,3 cent. Dit om bezuinigingen op openbaar vervoer te voorkomen.

@JordyM1994 Waarom neem je niet weer zo'n lpg ding? Gebruikt weinig, levert zat warmte😁👍

@InAmazingGrace ja die troep gebruik ik niet die blikjes gas vind ik levensgevaarlijk

ik gebruik officiële 80% lpg tanks slangen en appendages haal ik bij de LPG leverancier online alle verbindingen testen met lekspray

@InAmazingGrace thuis voor nood aangezien ik normaal op inductie kook
in de camper ook een propaan kookplaat nooit problemen mee wel goed ventileren LPG stinkt ietsje meer maar geen gezeik met ruilflessen

@The17thChapter zo'n douche geiser staat nog op mijn verlanglijst
ik ben nu een buitenvuller in mijn diesel aan het inbouwen om mijn LPG flessen incognito bij de pomp te kunnen vullen die ik voor de kachels gebruik

@BM_Visser Zelfde geldt voor LPG (butaan en propaan) bij élke oliewinning.

We doen ons best zoveel mogelijk actuele informatie/prijzen te tonen. Mochten prijzen toch niet kloppen of informatie achterhaald zijn dan vernemen we dit graag. De informatie op de site is slechts een indicatie en er kunnen geen rechten aan ontleend worden. PrijzenIndex geeft geen financieel advies, als u financiële producten wilt afsluiten kunt u zelf informatie inwinnen bij een financieel adviseur.